ikona zegar

Godziny pracy

Pon-pt od 8.00 do 16.00

ikona lokalizacja

Adres

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

ikona email

Email

sekretariat@ugrzewnie.pl

ikona telefon

Telefon

(29) 761-34-09

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Festiwalu Dobrej Energii – forum organizacji pozarządowych i liderów młodzieżowych

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w ważnym dla trzeciego sektora wydarzeniu – Festiwalu Dobrej Energii – forum organizacji pozarządowych i liderów młodzieżowych, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2023 roku, w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim (ul. Kopernika 2).

Cel Festiwalu Dobrej Energii: Celem Festiwalu jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk z zakresu działań społecznych i aktywności obywatelskiej. Chcemy inspirować do kreowania innowacyjnych inicjatyw społecznych, budować sieć współpracy między organizacjami pozarządowymi, samorządem a młodzieżą, a także dostarczać cenną edukację i umiejętności, które pomogą uczestnikom rozwijać się jako liderzy społeczni i aktywni obywatele.

Program Festiwalu obejmuje:

  1. Wymianę wiedzy i doświadczeń: Sesje panelowe, warsztaty i prezentacje umożliwią uczestnikom dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z dziedziny społecznej aktywności.
  2. Kreowanie inicjatyw społecznych: Inspirujące prelekcje i warsztaty mające na celu rozwijanie pomysłów na innowacyjne inicjatywy społeczne.
  3. Budowanie sieci współpracy: Spotkania, które umożliwią nawiązywanie nowych relacji i partnerstw między organizacjami pozarządowymi, samorządem a młodzieżą.
  4. Edukację i rozwój: Sesje edukacyjne, które dostarczą uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozwijania się jako liderzy społeczni.
  5. Inspirujące przykłady sukcesu: Prezentacje osób i projektów, które zainicjowały pozytywne zmiany społeczne.

W piątek 8 grudnia będziemy obradować w godzinach 12:00-18:00 (skupimy się tego dnia na problemach młodzieży i seniorów), natomiast w sobotę 9 grudnia obrady będą trwały w godzinach 10:00-16:30.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom forum ciepły obiad oraz przekąski.

Wierzymy, że Festiwal Dobrej Energii stanie się kluczowym wydarzeniem, przyczyniającym się do wzmacniania społeczności lokalnych, inspirując młodzież do aktywnego udziału w życiu publicznym oraz promując wspólne wartości i idee zrównoważonego rozwoju.

Dlatego zapraszamy bardzo serdecznie władze jednostek samorządu terytorialnego, urzędników merytorycznych zajmujących się współpracą z NGO, młodzieżą i seniorami, radnych, sołtysów, członkinie i członków organizacji pozarządowych, w tym Kół Gospodyń Wiejskich, liderów grup nieformalnych, młodzieży i seniorów aktywnie działających na rzecz naszych małych ojczyzn.

Zapisów można dokonywać pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/1gKAyzfpDFX2qUowwopGv6pn0-g8dqnLPjEnCTba5Xz8/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR20ziQWC46MYS9N1U9-UVFwfS4vQtVZCH2s3x0QwtLO64_1ecmWMuau1sQ&pli=1

W imieniu ORGAZNIATORÓW serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, NIE MOŻE TAM PAŃSTWA ZABRAKNĄĆ!

Z poważaniem,