ikona zegar

Godziny pracy

Pon-pt od 8.00 do 16.00

ikona lokalizacja

Adres

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

ikona email

Email

sekretariat@ugrzewnie.pl

ikona telefon

Telefon

(29) 761-34-09

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

INFORMACJA

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

                W dniu 5 maja 2023 r. w Urzędzie Gminy Rzewnie odbyło się spotkanie podczas którego Wójt Gminy Rzewnie oraz Przewodniczący Rady Gminy Rzewnie wręczyli podziękowania sołtysom za minioną kadencję 2019 – 2023 oraz zaświadczenia o wyborze sołtysa na kadencję 2023 – 2028.

Wójt Gminy Rzewnie podziękował za dotychczasową współpracę oraz włożony trud i zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności. Życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

                Podziękowano obecnym na spotkaniu ustępującym Sołtysom: Panu Mirosławowi Gąska, Pani Jadwidze Skóreckiej i Panu Jackowi Napiórkowskiemu.

Sołtysi Gminy Rzewnie na kadencję 2023 – 2028:

  1. Bindużka                                        Agnieszka Rekosz
  2. Boruty                                            Mariusz Jurowski
  3. Brzóze Duże                                   Jan Białobrzewski
  4. Brzóze Małe                                   Dariusz Rochmalski
  5. Chrzanowo                                     Radosław Napiórkowski
  6. Chrzczony                                      Barbara Rychlicka
  7. Dąbrówka                                       Agnieszka Jaworska
  8. Drozdowo                                      Adam Górka
  9. Grudunki                                        Agnieszka Kucharczyk
  10. Łachy Włościańskie                       Beata Jakubowska
  11. Łasiewity                                        Anna Wołosz
  12. Łaś                                                  Marzena Chojnowska
  13. Małki                                              Janusz Borucki
  14. Mroczki Kawki                                Teresa Śliwka
  15. Napiórki Butne                               Elżbieta Ciborowska
  16. Napiórki Ciężkie                             Monika Mołodziejko
  17. Nowe Drozdowo                            Irmina Szlas
  18. Nowe Łachy                                   Mariola Gosiewska
  19. Nowy Sielc                                     Kamil Biedrzycki
  20. Nowy Sielc-wieś                             Anna Skrzecz
  21. Orłowo                                           Helena Prusik
  22. Pruszki                                            Ewelina Napiórkowska
  23. Rzewnie                                          Kazimierz Ciemerych
  24. Słojki                                               Jerzy Słowikowski
  25. Stary Sielc                                       Adam Gregorek