ikona zegar

Godziny pracy

Pon-pt od 8.00 do 16.00

ikona lokalizacja

Adres

Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

ikona email

Email

sekretariat@ugrzewnie.pl

ikona telefon

Telefon

(29) 761-34-09

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Drukuj

Wójta Gminy Rzewnie o przeprowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi

Wójt Gminy Rzewnie zgodnie z   Uchwałą Nr XIII/77/2016 Rady Gminy Rzewnie z dnia 18 lutego 2016 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

  1. Konsultacje przeprowadza się w celu poznania opinii organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących na terenie Gminy Rzewnie działalność pożytku publicznego,
  2.  Przedmiotem konsultacji jest „Roczny program współpracy Gminy Rzewnie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2022 rok”
  3. Czas rozpoczęcia i zakończenia konsultacji:

Konsultacje będą przeprowadzone w terminie od 6 października  2021 r. do  20 października 2021r.

 4. Forma konsultacji :

Konsultacje przeprowadza się w formie wyrażenia opinii na piśmie ( wzór załącznik do ogłoszenia) złożonej w kancelarii ogólnej Urzędu Gminy Rzewnie, Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie. Wójt Gminy rozpatruje zgłoszone opinie i uwagi. Sprawozdanie z przebiegu konsultacji zawierające zestawienie zgłoszonych opinii i uwag wraz ze stanowiskiem oraz uzasadnieniem w przypadku nie uwzględnienia ich, zamieszczane są w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Urzędu Gminy, nie później niż w ciągu 7 dni od zakończenia konsultacji.

  5. Zasięg terytorialny:

W konsultacjach uczestniczą organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy

Zarządzenie Wójta Gminy, w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Rzewnie z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2022 rok” oraz projekt „Rocznego programu współpracy Gminy Rzewnie z organizacjami pozarządowymi i innymi organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022” znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy.


                                                                                                          

                                        Wójt

   /-/  mgr Wiesław Chrzanowski